środa, 25 marca 2015Suprice

Cześć miśki! Obiecałam, że dzisiaj będzie niespodzianka, ale najpierw ogłoszenia parafialne (XD). A więc w następnym poście chciałam bym zrobić O&A, więc proszę was o pytania nawet takie bez sensu typu co byś zrobiła gdyby coś tam coś zrobiło.

 A teraz niespodzianka, a więc we wtorek 17 marca był dzień św. Patryka (gdyby ktoś nie wiedział to patron Irlandii). Moja mama uczy j. angielskiego wiec postanowiła zaprosić osoby tańczące taniec Irlandzki do swojej szkoły. Tymi ,, ludziami" (xD) zostały: moja kuzynka Aga ( http://agi-aggi.blogsopt.com/) i jej dwie koleżanki, również blogerki: Maja (http://maj-style.blogspot.com/) oraz Julka (http://jull-way.blogspot.com/), tak więc odbyło się spotkanie 4 blogerek :)
Dziewczyny trochę się pouczyły i odpoczęły, a potem postanowiłam i pokazać uroki Zebrzydowic. Najpierw poszłyśmy nad staw, strasznie wiało, następnie na dwa place zabaw (gdzie bawiłyśmy się jak dzieci :) ) oczywiście nie obło się bez sesji. Na końcu mój brat Paweł strasznie nas rozśmieszył, tak że nie mogłyśmy zjeść pizzy (mniam). Pod wieczór mój tata odwiózł dziewczyny (udało mi się go namówić, żebym pojechała z nimi) i zatrzymała go policja. Nie będę się rozpisywać co było dalej bo to średnio ciekawe. Chociaż widziałyśmy Wenus i Julka zadzwoniła do takiej jednej dziewczyny i zrobiły jej kawała, że mają teraz turne po śląsku.
6 komentarzy:

 1. Super post i w końcu dodałaś panel z obserwatorami!!

  MÓJ BLOG----->http://jull-way.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Martuś zaobserwuj mojego bloga, ja twojego obserwuje i jakby Pawełek też mógł. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej! Nareszcie ten post:) super!!!
  PS. Zaobserwujesz mnie?(no jak już mamy razem sesje...)
  maj-style.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. swietny post, bardzo ładne zdjęcia. i ladny wyglad bloga
  pozdrawiam i zapraszam do mnie
  daryyl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń